Fun Vibes

Van cupcakes tot subtropisch zwembad, aangevuld met top activiteiten.

Ben jij klaar voor een week vol fun? Dan is dit kamp op jouw lijf geschreven! Ben jij klaar voor waterfun? Stop je zwemkledij maar in je koffer want het golfslagbad, glijbanen en waterversnellingen wachten op jou!

Ready voor meer actie en plezier? Dan kan jij je helemaal uitleven op het Gellyballtornooi. Teamwerk en snelheid staat hier centraal. Nog energie over? Dan gaan we de strijd aan met elkaar in een supercoole Archery Tag wedstrijd!

Begin je armspieren al maar te trainen want tijdens dit kamp probeer je iedereen te verslaan op de bowlingbaan! Gooi jij al je kegels om met een strike? Of doe je het in twee keer door een spare te gooien?

Ontspannen doen we op de minigolfbaan en bakken we lekker cupcakes die we erna lekker kunnen opeten.
We ontsnappen even aan de realiteit en doen

een stap in de virtuele wereld door een sessie VR. Zet je VR-bril op en laat je verrassen door de wondere computerwereld!

Kan jij al deze fun aan? Schrijf je dan meteen in voor dit kamp!

Inschrijven
meer dan 4 plaatsen beschikbaar

Fotoalbum Fun Vibes